
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Яскрава пластикова лійка у вигляді забавного слоненяти. Має зручну ручку і довгий носик-хобот з невеликим отвором.
Бренд: M.Toys
Упаковка: Без упаковки
Колір зелений
Вага в упаковці: 130 г
Габарити в упаковці: 18 x 31 x 11 см
Габарити без упаковки: 18 x 31 x 11 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Пластик
Комплектація: Лейка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mi Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лійка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 130 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |