
175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 13 мм |
| Вага | 170 г |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 18 мм |
| Ширина упакування | 8.5 мм |
| Висота упаковки | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий, блакитний |