






129 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Всі дітки люблять грати в пісочниці. А щоб грати було веселіше і цікавіше знадобиться дитяче силіконове квадратне складне відерце для пісочниці, яке обов'язково сподобається вашому малюку. Відерце виконано з безпечного матеріалу - силікону, він м'який і приємний на дотик. Завдяки матової поверхні відерце менше брудниться і його легко мити і сушити.
Вважається найбезпечнішим варіантом для самих маленьких, адже малюк не зможе вдаритися ними сам або вдарити сусіда по пісочниці.
Особливості дитячого відерця для пісочниці;
Ігри в пісочниці з силіконовим відерцем допоможе дитині не тільки весело провести час в пісочниці, а й розвиває дрібну моторику ручок, творче мислення, знайомить з новими квітами і формами, сприяє комунікації з однолітками. Яскраве забарвлення і незвичайний дизайн обов'язково залучать малюка і додадуть фарб в звичайні ігри в пісочниці. Разом з батьками можна придумати безліч захоплюючих ігор. Завдяки зручній складаний конструкції відерце зручно брати з собою, в складеному вигляді воно не займає багато місця, а в розкладеному - досить містке, щоб з його допомогою малюк будував пісочні замки і міста. Відерце виконано у формі вежі і зможе послужити формою, а дно відерця з чотирма ніжками - стійко і не впаде, що актуально для ігор з піском. Незамінний атрибут пляжного відпочинку.
Характеристики дитячого відерця для пісочниці:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 195 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Діаметр | 93 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |