




750 ₴
Дитячий набір 2 в 1 Телескоп + Мікроскоп. Цей набір являє собою цілий комплект для юного дослідника і дозволить малюкові не тільки заглибитися всередину молекулярного складу різних речей, а й зазирнути в далечінь зоряного неба і відчути себе справжнім астронавтом.
У набір для дослідів входить багато різних деталей, мікроскоп, телескоп, а так само, додаткові телескопічні, приладові пластикові скельця. Іграшковий мікроскоп працює, як і справжній від сонячного світла.
Завдяки такій іграшці, Ваш малюк зможе подивитися під багаторазовим збільшенням на пластикове волокно, яке йде зразком в комплекті з предметними скельцями. Всі етапи складання обох наукових знарядь показані на коробці, тому Ваша крихітка зможе сама легко їх зібрати і приступити до пізнання навколишнього світу.
Характеристики телескопа:
телескоп виготовлений із пластику довжина фокуса: 170 мм; 3 окуляра зі збільшенням 20, 30, 40 крат світлозахисна бленда об'єктива захисні кришки на окулярах і об'єктиві кріпиться на триногу (в комплекті) ручка для плавного регулювання фокуса регулятор для точного регулювання фокусу; регулятор кута повороту телескопа; розмір телескопа: 43,5-13-5,5см
Характеристики мікроскопа:
збільшення 100х, 200х, 450х має функцію фокусування матеріал: метал, пластик колір синій розмір мікроскопа: 19,5-11-7см
Комплектація набору:
телескоп
тринога
3 окуляра
мікроскоп;
2 колби пластикові;
пластикова коробочка;
6 шт покривні скельця;
пінцет;
коробка .
Розмір коробки: 44 * 39 * 8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мікроскоп |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Висота | 39 мм |
| Стан | Новий |