
270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Набір за мотивами мультсеріалу "Тобот".
Містить 2 іграшки: фігурку з рухомими руками, ногами, головою і робота, яка трансформується в машину пошти. Фігурка обладнана світловими ефектами.
Розмір — 14 см.
Тип ел-тів живлення: Батарейки
Ел-ти живлення в комплекті: Є
Габарити в пакованні: 22 x 22 x 7,5 см
Матеріал: Пластик
Комплектація: Трансформер, фігурка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JVC |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 7.5 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 220 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 22 мм |
| Ширина упакування | 7.5 мм |
| Висота упаковки | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 3+ |
| Упаковка | Коробка |
| Персонажі | Тобот |