
1 240 ₴
Довжина телескопа – 40 см, діаметр об'єктива – 5 см, висота триноги – 60 см.
Особливості телескопа:
У набір входять: телескоп, 3 змінних окуляра з ковпачками, тринога.
Для дітей від 8-ми років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JVToy |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр | 5 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 8+ |