









995 ₴
Ляльковий набір LOL Surprise Tweens Баскетболістка з сюрпризом
Ляльковий набір LOL Surprise Tweens Черрі-леді Із сюрпризом познайоміть дітей з цікавінкою світу моди - ретро-образами!
Зустрічайте поповнення сім'ї L.O.L. SURPRISE! - Нових стильних леді-лялечок Серії Tweens "!!! Це Лялечка ростом 15 см, серединка (between) между класичними крихти L.O.L. и красуня O.M.G.
Черрі-леді действительно має Пишний волосся кольору вишні та стильний ретро-образ Із окулярами та сумочки. Особлівість набору - коробка превращается в гардеробну кімнату, де Зручне зберігаті та пріміряті наряди.
Подружки Tweens могут стати чудовим колекцією для маленьких модниць.
Комплектація: лялька и 15 аксесуарів: одяг, прикраси, взуття и т.д.
Розмір іграшки: висота ляльки 16,5 см.
Матеріал: полімерні матеріали.
Рекомендований вік: від 3-х років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MGA |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластмасса |
| Высота | 16.5 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Персонажи | Lol |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 250 мм |