
445 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Пластиковий робот-трансформер, який може трансформуватися в техніку пересування. Висота тобота 12 см., Висота фігурки 14 см. Фігурка має рухомі частини тіла, також є кнопка ззаду.
Упаковка: Коробка
Колір: Різнобарвний
Вага в упаковці: 165 г
Габарити в упаковці: 18 x 21 x 7 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Трансформер, фігурка персонажа
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JIA YU TOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Висота | 14 мм |
| Вага | 165 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |