
375 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Трансформер робот Чемпіон із мультфільму "Тобот". Роботи можна скласти одного з трьох героїв мультфільму. Машина Альфа трансформується в тіло робота та з'єднується з його ногами з Машинки Бета та руками з машинки Тета.
Колір: Різнобарвний
Розміри в пакованні: 28 x 12 x 35 см
Матеріал: Пластик
Країна: XV
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyl |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Робот |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Висота | 28 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 35 мм |
| Ширина упакування | 12 мм |
| Висота упаковки | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Різнобарвний |
| Вікова група | 3+ |
| Упаковка | Коробка |
| Персонажі | champion |