
1 240 ₴
Довжина телескопа – 40 см, діаметр об'єктива – 5 см, висота триноги – 60 см.
Особливості телескопа:
У набір входять: телескоп, 3 змінних окуляра з ковпачками, тринога.
Для дітей від 8-ми років.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | JVToy |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Длина | 40 мм |
| Диаметр | 5 мм |
| Высота | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | 8+ |