
625 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JVToy |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Висота | 27 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 30 мм |
| Ширина упакування | 13 мм |
| Висота упаковки | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | трансформер |
| Упаковка | Коробка |